Marta & Mikołaj

Chrzciny Helenki , Warszawa

„Chcemy podziękować za wspaniałą pracę wykonaną dla nas w chrzciny naszej ukochanej córki Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego niesamowitego albumu ,wygląda świetnie! To była właściwa decyzja, aby zatrudnić Magdę jako fotografkę podczas chrzcin. Specjalista numer 1 wie wszystko o swojej pracy. Nie boi się żadnych nieprzewidzianych sytuacji i wie, jak sprawić, by rodzice i goście czuli się pewnie przed kamerą. Cały proces przebiegał sprawnie. Uwielbiamy wszystkie zdjęcia, każda uchwycona chwila to arcydzieło! Wielkie dzięki dla Magdy! ”

Rodzice

Pierwsza komunia święta, Babice Stare

„ „Praca Pani Magdy jest po prostu niezwykła! Teraz zatrudniamy ją na każdą specjalną okazję. Okazała się najlepsza i najbardziej profesjonalna w branży fotograficznej. Zawsze jest bardzo przyjazna, zwracająca uwagę na szczegóły. Wszyscy czują się dobrze przed jej aparatem. Dostarczone zdjęcia są najwyższej możliwej jakości! Czekamy na nasze następne wydarzenie, aby ją zatrudnić ”

Edyta

Sesja Portretowa, Borzęcin

Magda jest prawdopodobnie najlepszym fotografem do współpracy! Sprawiła, że poczułem się komfortowo, kiedy ją spotkałem. Dwa miesiące temu zrobiła mi portrety i byłem pod wielkim wrażeniem tego, do czego jest zdolna. Nigdy nie miałem tak pięknych zdjęć. Dziękuję bardzo za świetną robotę! ”

Zadzwoń 515556566